• Tel.: 696 083 871  biuro@fundamenti.pl

 • Menu

  O projekcie

  Celebrity Lecture to ciekawa i nieszablonowa forma zainspirowania pracowników i liderów organizacji do rozwoju własnego potencjału, wzmocnienia poczucia wewnętrznej siły, radzenia sobie z wyzwaniami i znajdowania kreatywnych rozwiązań. Mogą być odrębnym wydarzeniem, najważniejszym punktem eventu firmowego czy niezwykle interesującą częścią wykładową warsztatów.

  Spotkania z naszymi Ekspertami mogą być odrębnym wydarzeniem, najważniejszym punktem spotkania czy niezwykle interesującą i inspirującą częścią warsztatów, jak również budowaniem marki wśród Twoich Klientów.

  Zapraszani do wygłoszenia wykładu Znani Mówcy to pasjonaci w swoich dziedzinach, uznane autorytety w dziedzinie biznesu,  sportu, kultury, nauki czy sztuki – na przykładzie znaczących doświadczeń z własnego życia zawodowego lub osobistego opowiadają o tym, co ukształtowało ich osobowość oraz podejście do wyzwań, jak radzili sobie z sytuacjami trudnymi i jak nie zmarnowali sukcesów.

  Wykłady mają formę interaktywną, kończy je sesja pytań i odpowiedzi. Prowadzone są zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

   Wśród zacnego grona Ekspertów znajdują się m.in.:

  1. Lidia Piechota
  2. Jakub Urbański
  3. Dr Artur Bartoszewicz
  4. Marek Zuber
  5. Generał Mieczysław Bieniek
  6. Wojciech Szeląg
  7. Artur Wikiera
  8. Anna Wendzikowska
  9. Maria Rotkiel
  10. Dr Joanna Heidtman
  11. Lech Dworaczyński
  12. Marcin Michalik Lipka
  13. Mariusz Gzyl
  14. Krzysztof Opolski
  15. Jacek Teler
  16. Radosław Wajler
  17. Alicja Moszyńska