O projekcie

Celebrity Lecture to ciekawa i nieszablonowa forma zainspirowania pracowników i liderów organizacji do rozwoju własnego potencjału, wzmocnienia poczucia wewnętrznej siły, radzenia sobie z wyzwaniami i znajdowania kreatywnych rozwiązań. Mogą być odrębnym wydarzeniem, najważniejszym punktem eventu firmowego czy niezwykle interesującą częścią wykładową warsztatów.

Spotkania z naszymi Ekspertami mogą być odrębnym wydarzeniem, najważniejszym punktem spotkania czy niezwykle interesującą i inspirującą częścią warsztatów, jak również budowaniem marki wśród Twoich Klientów.

Zapraszani do wygłoszenia wykładu Znani Mówcy to pasjonaci w swoich dziedzinach, uznane autorytety w dziedzinie biznesu,  sportu, kultury, nauki czy sztuki – na przykładzie znaczących doświadczeń z własnego życia zawodowego lub osobistego opowiadają o tym, co ukształtowało ich osobowość oraz podejście do wyzwań, jak radzili sobie z sytuacjami trudnymi i jak nie zmarnowali sukcesów.

Wykłady mają formę interaktywną, kończy je sesja pytań i odpowiedzi. Prowadzone są zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

 Wśród zacnego grona Ekspertów znajdują się m.in.:

 1. Jakub Urbański
 2. Dr Artur Bartoszewicz
 3. Marek Zuber
 4. Generał Mieczysław Bieniek
 5. Wojciech Szeląg
 6. Artur Wikiera
 7. Anna Wendzikowska
 8. Maria Rotkiel
 9. Dr Joanna Heidtman
 10. Lech Dworaczyński
 11. Marcin Michalik Lipka
 12. Mariusz Gzyl
 13. Krzysztof Opolski
 14. Jacek Teler
 15. Radosław Wajler
 16. Alicja Moszyńska